PRODHOJM DHOMA GJUMI, viber +38649152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Art-Dizajn 20 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
prodhojm te gjitha llojet e mobileje dhoma gjumit kuzhina garnitura
gjindemi ne ferizaj
per qfo artikul te bler transporti dhe montimi falas
per me shum na kontaktoni ne tel 044152077 dhe viber 0038649152077
mobileria Art Dizajn Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim