Shes komoden

Shitet nga: Nexhip 28 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden prej drurit te bungut ne gjendje shum te mire . Per me shum informacione ne telefononi


Ne tel 044-112-093 dhe viber +37744112093

Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim