Shiter Garnitura dysh dhe tresh

Shitet nga: Gentrit 07 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë në gjendje të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim