mobile

Shitet nga: shpetim 05 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilet shum pak t pordora thuajse t reja 1 2 dhe 3 pa shtrirje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim