2 Tepihe

Shitet nga: Agon 02 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2tepihe,permasat 3me2, jane ne gjendje te rregullt, shume pak te perdorur.
qmimi per te dy 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim