ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

Shitet nga: METI MONT Sot 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI GJDO DIT TE JAVES 044 100 035 VIBER .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim