ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 45 M2

Shitet nga: metin Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI GJDO DIT TE JAVES 044 100 035 VIBER 049 114 635...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim