Rafta dhe shanki per barnatore

Shitet nga: drilon 28 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafta montohen dhe qmontohen gjithashtu mund te shtohen dhe te zvoglohen.
shum pak te perdorur.posedoj te gjitha paisjet e kerkuara per barnatore.
Raftat kur jan bler kan kushtu komplet 2100Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim