Rafte dhe Shanki per barnatore

Shitet nga: drilon 28 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafte dhe Shanki per barnatore shum pak te perdorura.mund te qmontohen dhe montohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim