Shitet Komoda

Shitet nga: Rexhep 11 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet komoda prej drurit,
ka mundesin te ndahet ne 2 pjese
ka vendin per Tv, si dhe rafte te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim