Shtrati

Shitet nga: Besart 16 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shitet shtrati ne gjendje te mire shume pak i perdorun dhe i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim