Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 01 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare dimensini 180cm x 140cm qmimi per ni dritare esht 45 euro qilen edhe kiper po ashtu shitet edhe kamgjiku apo dera me dimension 218cm x 98cm qmimi 45 euro jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim