Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 03 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten dritare me dimension 180cm x 140cm qmimi me 1 dritare 45 euro qilen edhe kiper shitet edhe dera apo kamgjiku ne dimension 108cm x 98cm qmimi 45 euro jan shum te mira nese i mer te gjitha ka edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim