Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 08 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shesim dritare 3 copa dimensioni i dritares esht 180cm x 140cm qmimi per ni dritare esht 45 euro qilen edhe kiper po ashtu shesim edhe ni der apo kamgjik me dimension 108 cm x 98 cm qmimi 45 euro jan shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim