Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 10 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare me dimension 180cm x 140 cm qmimi per 1 cop esht 45 euro qilen edhe kiper po ashtu shitet edhe nje der apo kamgjik me dimension 208cm x 98 cm qmimi 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim