Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 14 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 duritare me dimension 180cm x 140cm qmuimi per 1 cop esht 40 euro po ashtu shitet edhe dera apo kamgjiku me dimension 208cm x 98cm qmimi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim