Dritare dhe dyer

Shitet nga: mehdi 30 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare me dimension 180cm x 140 cm qmimi per cop 50 euro ,qilen edhe kiper po ashtu shitet eshe nje der apo kamgjik me dimension 108cm x 98cm qmimi 50 euro nese i mer te gjitha kie edhe zbritje po ashtu japim edhe nje dritare sllovene falas dimensioni 180cm x 140 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim