Dritare dhe der

Shitet nga: mehdi 28 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare te drurit te perdorura po jan shum te mira dimensioni 180cm x 140cm qmimi per 1 cop esht 50 euro qelet edhe kiper .po ashtu shitet kamgjiku apo dera prej druri dimensioni 2.10cm x 1 meter qmimi 70 euro nese i mer te gjitha ka edhe zbritje po ashtu jap edhe ni dritare sllovene po esht pak ma shum e perdorur dimensioni 180cm x 140cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim