Dritare dhe der

Shitet nga: mehdi 30 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare me dimension 180cm x 140 cm qmimi per ni dritare 50 euro jan shum te ruajtune qilen edhe kiper po ashtu shitet edhe ni der apo kamgjik me dimesion 208cm x 98cm qmimi per der 70 euro nese i mer te gjitha ka edhe zbritje po ashtu japim edh ni dritare sllovene falas me dimension 180cm x 140 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim