Dritare dhe der

Shitet nga: mehdi 30 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shes 3 dritare me dimensin 180cm x 140cm qmimi per 1 cop 50 euro qilen edhe kiper po ashtu shes edhe ni der apo kamgjik me dimensio 108cm x 98cm qmimi 50 euro nese i mer te gjitha kemi edhe zbritje po ashtu japim edhe ni dritare sllovene falas me dimension 180cm x 140 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim