Dritare dhe dyer balkoni te prodhimit slloven LE..

Shitet nga: Bedri 05 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shes dritare dhe dyer balkoni (te perdorura) te prodhimit slloven Lesna.

3- Dritare 180 x 140cm (3 x 40 = 120€)
1- Dritare 140 x 140cm (40€)
2- Dritare 60 x 60cm (2 x 15 = 30€)
2- Dyer balkoni 210 x 80cm (2 x 40 = 80€)

Komplet dritaret = 270€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim