Dritare dhe dyer

Shitet nga: mehdi 28 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shiten 3 dritare te drurit te perdorura po jan shum te mira ,qelen edhe kiper qmimi per 1 dritare per nje cop esht 50 euro dimensioni i dritareve esht 180cmx140cm .po ashtu shitet edhe nje kamgjik apo der e drurit shum e mir me qmim 70 euro dimensioni i deres esht 210cm x 1 meter nese i mer te githa kemi zbritje po ashtu japim edhe ni dritare pak ma shum e perdorur sllovene me dimension 180cm x 140cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim