Dyer dhe Dritare te Lesnes te perdorura

Shitet nga: Gezim 25 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shiten Dyer dhe Dritare te lesnes te perdorura, Standarde dhe jasht standarde me madhesi dhe gjersi te ndryshme, 80-120 . 80-140 Me dypar xhama jan ne gjendje te.mir teknike kiper ju mirpresum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim