Dyer te Garazhdes

Shitet nga: Arton 19 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shes kto dyer te Garazhes.
Madhesia e tyre eshte: 3 metra te gjera dhe 2 metra te nalta.
Jane dyer prej hekurit , jane pak te perdorta dhe jane shum te rujatura si dhe mundi edhe mi pa ne foto.
Per ma shume na kontaktoni ne numer.
Flameniderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim