Kuzhin

Shitet nga: Ismet 04 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Kuzhina eshte ne gjendje te mir dhe eshte e rujtne mir ,eshte krejt nga materiali i drurit ,shitet ashtu si duket ne foto po pa elemente te kuzhines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim