Llampa "DOMI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Llampa "DOMI" Sot 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Llampa te llojllojshme
Llustera dekorativ per sallone dasmash ,shtepi ,hotele ,restorane
Llampa kopshti
Poqa ekonomik
Poqa edisonit
Bejmë shitjen me shumicë dhe pakicë !
Na vizitoni ne lokalin tonë në Rr.Vllezrit Fazliu
(Kodra e trimave ,Magjistrale Prishtinë - Podujevë( perball tregut te kafsheve)
Mob/Vib +37744 353 170
+37744 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim