Riparim mobileve

Shitet nga: Andi tex 01 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Bejm riparimin e mobileve si kauqat kendet karrikat si dhe montimin dhe demontimin e kuzhinave dhe dhomave te fjetjes riparimi behet me materjale shum kualitative dhe qmime me te lira ne treg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim