Shankerica, separea , tavolina dhe karrike

Shitet nga: Shefqet 05 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Punojm shankerica , separe , tavolina dhe karrike si dhe prodhime tjera nga druri sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim