Tavolina dhe karrige

Shitet nga: xxxxxx 27 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat dhe karriget shume pak te perdorura jan shum shum te ruajtura 044291190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim