3 tavolina

Shitet nga: Jeti 22 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes keto 3 tavolina shum pak te perdorura edhe shume te rujtura se bashku me xhama.
Tel 049 482 825 dhe 044 403 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim