Inventar

Shitet nga: timeout 26 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari 4 kompleeta me karriga plus 6 tavolina pa karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim