Inventarin

Shitet nga: Ridvan 20 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari per terasa te kafiterive ose lokale te ndryshme
Inventari ne gjendje te mire.
25 kompleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim