Karriga

Shitet nga: Amir 01 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karriga te lekures 15€ copa
un i kam bler copen 25€.
Qmimi i pa diskutueshem..
045 638-622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim