Karrikat

Shitet nga: naimi 21 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   320 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 16 karrika ka 20 euro copa t perdorura ------e fundit ka 15euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim