Komoda per tv, komod per kompjuter me karrig

Shitet nga: Arben 11 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Komod per tv dhe komod per kompjuter se bashku me karrig ne gjendje te rregullt dhe te perdorshme. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim