Mobileria Ylli podujev punojm mobile

Shitet nga: isak 31 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
mobilerija ylli punojm mobile dhoma paradhoma kuzhina etj punojm edhe me porosi transport dhe montimi gratis numri i tel 044454091 isaku1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim