Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Petrova Comerc Dje 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum vizito ne facebook Petrova Comerc .kontaktoni ne 044-271-357.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim