Shiten 2 tavolina druni

Shitet nga: Edmond 12 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 tavolina druri shum te mira te padomtuara nuk kan xham .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim