Shitet Tavolina me 8 karriga dhe 4 dyer

Shitet nga: Halit 22 Gsh 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline oborri me 8 karriga dhe 4 dyer. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim