Shitet tavolina me 8 karriga, dhe kater dyer dhome

Shitet nga: Halit 22 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline per oborr me 8 karriga, dhe 4 dyer dhomash. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim