Tavolin me karrika

Shitet nga: berat 14 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika. Mund te kontaktoni edhe ne viber po ne at numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim