Tavolin punuse

Shitet nga: Valton 04 Krr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Esht e gjat 6 metra ec un rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim