Tavolina Karrika inventar per kafiq

Shitet nga: Tavolina+karrika 19 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim