Tavolina Me Karrika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zhitia com 16 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrika dhe tavolina te ndryshme sipas deshir tuaj mund te beni perzgjedhje te llojewe dhe te ngjyrave te nddryshme qmimet jan shum reale dhe te volitshme

gjithashtu edhe shtreter per fjetje per 1 person dhe per dy persona modele te ndryshme 1 katesh dhe dy katesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim