Tavolina dhe karrige

Shitet nga: .. 03 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten tavolinat dhe karriget shumë pak te perdorura te rujatura jan shum qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim