Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Menderes Haxhiu 19 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina dhe karrika te perdorura 4 muaj , te ruajtura mir qmimi me marrveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim