Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Shefqet 08 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm sipas porosis: Tavolina dhe karrika nga druri ,separea , shankerica ,dhe inventar per kafiteri per ma shum na vizitoni ne Facebook : https://www.facebook.com/pages/Zdrukthtaria-Zeqiri-/410870932406811?ref=ts&fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim