Tavolina e pa perdorur

Shitet nga: taulant 10 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e pa perdorur qmimi 60 euro thirrje serjoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim