Tavolina me karrika

Shitet nga: ... 22 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 Tavolina me nga 4 karrika jan keto ne foto.tavolinav ju palohen kembet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim