Tavolina te paperdorura

Shitet nga: taulant 24 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Te pa perdorura, mbyllje lokali, thirrje serjoze qmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim